| mada1234566 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva programe de modificat poze, care schimba culoarea ochilor dau funda promit!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Taaz este cel mai bun site online
http://www.taaz.com/makeover/virtual-makeover.html
Pentru a salva poza in pc trebuie sa te loghezi pe site. Butonul de descarcare a pozei rezultate este in dreapta sus(deasupra pozei)
Succes!

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Cel mai bun program de editat poze existent pe piata actuala se numeste Adobe Photoshop Elements.
Daca vrei un edito bun atunci cel sugerat de neluL este foarte bun, dar mai este unul foarte profesional pe Flickr. Din pacate nu iti pot da un link spre el pentru ca nu l-am folosit niciodata, dar am vazut un mic review realizat de cei de la emisiunea Gadget Show de pe Discovery Science.