| AlessiaRebecca a întrebat:

Spuneti-mi si mie cele mai frumoase filme pe care le-ati vazut voi! Si cateva filme cu adolescenti, comedii.happy Multumesc!

7 răspunsuri:
| AlessiaRebecca explică:

@alexx : le-am vazut sad.

| AlessiaRebecca explică:

@addutza: nuhappy merci:*

| alaqfqafafas a răspuns:

It's a Boy Girl Thing
The Girl Next Door...mie imi plac sper ca si tie sa iti placehappy

| DudaLovesRaspberry a răspuns:

The notebook.

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

American Pie 1 - 6

| addutza a răspuns:

A cinderella story, a walk to remember, the last song, mean girls, bring it on, the perfect man, cadet kelly, raise your voice, she's the man, greta, the sisterhood of traveling pants, freaky friday, 50 first dates, notebook toate aceste filme sunt de dragoste si sunt preferatele mele. Vizionare placuta!

| addutza a răspuns:

Le-ai vazut chiar pe toate care ti le-am zis eu?