| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Spuneti-mi si mie stts de fitebig grin nu sunt fitoasa da imi place cum suna vreau 20 de statusuri si nu imi dati linkuri de unde sa le iauwinking ca nu dau click daca vrei fundahappydai tu 20 de stts nu imi dai alte si alte linkuri ca dupa linkuri pot sa iau si eu vreau de la voi compuneti si voi 2big grin ca eu am compus unu nu e cine stie ce ce parer aveti
Sunt bruneta si frumoasa eu la toate le dau clasa ce spun ele nu imi pasa

Răspuns Câştigător
| dydy1992 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

(Funda? puppy dog eyes)

5 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Mijto status smug poii uite status inventate p loc thinking sa vedem

Cei care ma critika ma invidieazawinking Vor sa ma schimbe pentru ca vad in mine cea ce nu vor fi ei nikodatawinking!
AM INVataT MULTE LUCRURI!
Am invatat ca poate, pentru lume, tu esti numai o persoana, dar pentru anumite persoane, tu esti lumea toata!
Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca…tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilaltzi.
Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie altora s`ar putea sa nu le pese
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde s`o pierzi.
Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil sa si-l petreaca pe al lui cu mine.
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci PE CINE ai in viata.
Am invatat ca poate Dumnezeu doreste ca tu sa cunosti multe persoane rele inainte de a cunoaste persoana cea buna, in scopul de a fi recunoscator cand, in sfarsit o vei cunoaste.
Am invatat ca nu trebuie sa te compari cu ceea ce pot altii mai bine sa fac ci cu ceea ce poti sa faci tu.
Am invatat ca nu conteaza ceea ce li se intampla oamenilor ci conteaza ceea ce pot eu sa fac pentru a-i ajuta.
Am invatat ca sunt oameni care te iubesc, dar nu stiu s-o arate…
Am invatat ca oricum ai taia orice lucru are doua fete.
Am invatat ca trebuie sa te despartzi de cei dragi cu cuvinte calde caci s`ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi
Am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus: "NU MAI POT!"
Am invatat ca ocaziile sunt facute ca sa profiti de ele niciodata nu vei primi aceeasi sansa de mai multe ori, cel putin nu va mai fi la fel ca prima data
Am invatat ca eroii sunt cei care fac ce trebuie, cand trebuie si unde trebuie, indiferent de consecintze.
Am invatat ca pentru a-ti face un prieten trebuie sa mai inchizi cate un ochi, iar pentru a-l pastra insa, pe amandoi.
Am invatat sa visez dar in acelasi timp am invatat sa-mi tzin ochii deschisi caci realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu dar o accept asa cum e
Am invatat ca un adevarat prieten este cel care iti tine mana si iti atinge inima
Am invatat ca atunci cand sunt suparat, am dreptul sa fiu suparat, dar nu am dreptul sa fiu si rau.
Am invatat ca multi dintre cei ce esueaza in viata, sunt persoane care nu au realizat cat de aproape au fost de success in momentul cand au renuntat.
Am invatat ca poti intotdeauna sa alegi intre "a risca" si "a nu risca", dar daca alegi sa nu risti, nu vei stii niciodata ca puteai sa castigi daca ai fi riscaat iar daca ai riscat si ai castigat, pastreaza cu grija aceea clipa
Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distanta iar acest lucru este valabil si pentru iubirea adevarata.
Am invazat sa nu plang pentru ca ceva s-a terminat, ci sa zambesc pentru ca acesta s-a intamplat
Am invatat ca daca doi oameni se cearta, nu inseamna ca nu se iubesc.
Am invazat sa nu alerg prea mult spre ceva, lucrurile cele mai bune se inatmpla atunci cand le astepti cel mai putin…
Am invatat ca, daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu...nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul.
Am invatat ca uneori trebuie sa pui persoana pe primul loc, ci nu faptele sale…
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten... oricum te va rani din cand in cand...iar tu trebuie sa-l iertzi pentru asta!
Am invatat ca nu este totdeauna de ajuns sa fi iertat de altzii...cateodata trebuie sa invetzi sa te iertzi pe tine insutzi.
Am invatat ca nimeni nu merita lacrimile tale, si acela care le merita, sigur nu te va face sa plangi…
Am invatat ca indiferent cat de mult suferi, lumea nu se va opri pentru durerea ta.
Am invatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru, si pot vedea ceva cu totul si cu totul diferit.
Am invatat ca nu exista fericire de care sa-ti amintesti, fara tristete…
Am invatat ca trecutul si circumstantele ti-ar putea influenta personalitatea…dar ca esti responsabil pentru ceea ce devii!
Am invatat ca cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa ea si sa stii ca nu va fi niciodata a ta.
Am invatat ca oamenii la care tii cel mai mult, iti sunt luatzi prea repede.
Am invatat sa iubesc, ca sa pot fi iubit.
Am invatat ca o persoana care este draguta cu tine, dar se poarta urat cu chelnerul, NU este o persoana draguta (foarte important...fi foarte atent la asta...nu exista exceptzii!)
Am invazat ca viata iti poate fi schimbata in cateva ore de catre oamenii care nici nu te cunosc.
Am invazat ca exista tot timpul o perosana care sa ma critice, dar continui sa am incredere, fiind atent in cine voi putea avea incredere de doua ori…
Am invatat ca cel mai bine e sa fi om, nu sa te gandesti mereu cum sa profiti de unul sau de altul.
Am invatat ca daca vrei sa ai ceva, trebuie sa luptzi si sa mergi inainte fara sa te uiti inapoi, fara sa ceri aprobarea celor din jur.
Am invatat ca pentru a te descurca iti e de folos farmecul circa 15 min, dupa aceea insa ar fi bine sa stii ceva…
Am invaztat ca indiferent de consecinte, cei care sunt cinstiti cu ei insisi, ajung mai departe in viata.
Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile.
Am invatat ca chiar si atunci cand crezi ca nu mai ai nimic de dat, cand te striga un prieten vei gasi puterea de a-l ajuta.
Am invatat sa inving lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare
Am invatat sa ma bucur de fiecare zi ca si cum ar fi ultima.
Am invatat ca increderea se castiga…
Am invatat sa accept.
Am invatat ca opusul dragostei nu este ura…ci indiferenta!
Am invatat sa traiesc.
Am invatat ca daca`i ajutzi pe altii din tot sufletul, primesti inzecit inapoi.
Am invatat ca nu trebuie niciodata sa incetezi sa zambesti, chiar si atunci cand esti trist, pentru ca tu nu stii cine s-ar putea indragostii de zambetul tau
Am invazat ca tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Am invatat ca scrisul, ca si vorbitul, pot linisti durerile sufletesti…
O viata intreaga invetzi ca sa ajungi ceva, si cand crezi ca ai terminat, iar trebuie sa invetzi. Si daca mereu invetzi, cand te opresti, tot nimic nu esti. Si atunci iti aduci aminte ca ai uitat sa fi copil! De ce? FIINDCA Invata-l!winking laughing
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor sukeswinking funda

| Amalia a răspuns:

Tuu` zici ceva d` genuu` : "haha, imi merge bine...Da nu` t` bucura, ca tot 0 sa` se termine laughing

| Nuu` rezolvi nimic! Injuri fara rost, injur`o pe mata ca ea te-a crescut prost.| tongue

Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosesc

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune.E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac,dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

• oricât ati încerca. voi nu sunteti ca mine! eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine

• ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X

• fetele. incercatsi si va controlatsi. chiar numai pe mine ma invidiatsi? :O

• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI!

• stiu ca vreti sa fitsi ca mine, dar gelozia voastra? zãu cã nu tine [-x

• îtsi dai prea multă importantsă, când, de fapt, esti doar o zdreamtsă!

• nu o să mă supăr pe tine. n-am de ce. că s-asa esti mai urâtă ca mine

• sunt mult prea dulce ca să fiu light.

• nu vă mai consumatsi. la nivelul meu, tot nu vă ridicatsi!

• Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază...Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreamtsă!

• Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa`

• fetele cumintsi ca mine scuipa `. fetele rele ca voi, inghit

• Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!

• diferenta dintre mine si tine? eu n-am sange de tarfa-n vine!

• geloaselor, fitoaselor. prea putin imi pasa! :O vorbiti-ma cat vreti, barfele voastre imi dau importantsa!

Femeile… sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

Ce este pumnul? Pumnul este partea de vorbire care-ti muta maxilarul si-ti pune intrebarea "mai vrei"?

Nimeni nu moare virgin. Viata ne-o trage la un moment dat tuturor.

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu "i"
Foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit… acum ca am crescut… am realizat ca asa este!

Blowjob is better than no job

Da-i cu praf de mers ca pierzi serialu`

Nu sunt online. E doar o iluzie optica…

Ma joc. Messenger

Fetele cuminti ajung in rai, fetele rele ajung… la mine

Mai bine mor in picioare decat sa traiesc in genunchi.

sunt cuminte si te fac doar din cuvinte……ichi mari gurita mik trasaturi de papusik…nu sunt inger nu sunt drac eu sunt (numele tau) si te fac….eu nu sunt facuta din zahar si dulceata sunt facuta din angely si cheata…. ceea ce il usuca pe tati de bani e fetita lui de 12 ani

si eu :

sunt fitsoasa cat se ppoate. tupeista pan la moarte.iar daca imi arat talentul dobor tot clasamentullove struck

ochii mari, gurita mica trasaturi de papusica.love struck

nu am ideii.crying

| Tso a răspuns:

Stupid. Nu inteleg moda statusurilor" de fite" care sunt, de fapt, " de pitipoance". Pur si simplu, un astfel de status ma face sa cred ca persoana in cauza vrea doar sa iasa in evidenta, iar prin inteligenta ei nu poate face asta, deci recurge la statusurile ieftine.

Status: " Sunt unica."
Sfat: Citeste o carte, doua, mai multe si lasa statusurile " dă fite". La cat mai multi stupizi, Amin.

| ßąßiiiiiiii a răspuns:

Sall ia uite aici niste status tari de toot!:*:* sunt si doolce si amara,depinde de vrajeala~~sukarime si talent,dobor orice clasament~~diamant adevarat,exemplar unikt~~

fite, gesturi si tupe asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc,dobor prostii dintr-un foc
Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant

Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa

ma joc cu talente, si cu fite, sunt printesa intre fetite

Mersul meu de scena Te baga in dilema Vorbesc ca O profesoara. cu un cuvant te bag in Boala pozez pozitii proprii iar voi TARFELOR da-ti Copy

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii verzi si pielea fina pentru el sunt o REGINA

recunosc, m`am prefacut Dar am ajuns unde am vrut Si am tacut cand am plecat si am zambit ca a meritat!"winkingwinkingwinking"

Asta-s eu si n-ai ce face mami alta nu mai face
Sper ca ti-am fost de folos:*:* FUNDITA?big grin