| geanny14 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un nume pentru facebook de la Geanina.Va rog frumos! Am nevoie de el repede!
Va multumesc! :*:*

5 răspunsuri:
| black34white a răspuns:

Buna pai...: geni geanina si geni love laughing nu prea am idei blushing dar sper ca sunt bune big grin

| ViVi99 a răspuns:

Geaninutza, Geanynna, Geo Geanynutza

| zuzu_2463 a răspuns:

Buna!
Genii Băă
Geanii von G
Geanii hanii b-)
Genish cu punctuletsshe; x
Rodo e geani baa
Geanny buei
Geanii beib pentru tine
Sper ca te-am ajutatkiss

| 32oana32 a răspuns:

Geanina_Geanina, Geaninutza, Geny Geanina, Geny_girl, Geanina_girl, Geny_cool, Geanina_cool, Geny_for_you si oricum daca iti pui unul dintre aceste nume si dupa un timp nu-ti mai place poti sa-l schimbi. Sper ca ti-am fost de ajutor. big grin

| diamondgirl a răspuns:

Buna!happy iti voi da niste exemple :
1.Geanyna bhaa(geany bhaa)
2.Geanina si atat(geany si atat)
3.Geanyna Xd(geany Xd)
4.Geanina punct.(geany punct.)
Sper sa-ti fi fost de ajutorhappyFUNDA?happy:d