| Anonim2938 a întrebat:

Spuneti-mi un sport care ma ajuta sa slabesc la faţă..la corp nu vreau sa slabesc..doar la fata am nevoie..si ma rog..gusa e problema principala. Daca stiti vreun site cu doctor nutritionist online dati-mi site-ulsad Va rog mult ajutati-ma.dau funidta+voturi tuturor raspunsurilor

1 răspuns:
| cosmin1211 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti la fata trebuie sa arzi calorii. De zonele in care slabesti se ocupa genetica ta, tu trebuie doar sa arzi mai multe calorii decat mananci. Incearca sa mergi la sala daca vrei rezultate timpurii.