| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Spuneti-mi va rog` cu ce culori as putea face o bratara a prieteniei Flip flop. p. s am deja alte modele cu nuantele: roz, oranj, rosu, verde, galben, alb`. vreau o combinatie din alte culori nu din cele de mai sus, da alb poate sa fie`

2 răspunsuri:
| Your0sweet3dream01 explică:

Thnx`

| Sunshinee a răspuns:

Daca e pentru baiat, alb cu negru sau alb cu albastru-inchis e ideal. Daca e pentru fata, orice e posibil. Daca ii stii culoarea preferata, eventual, o poti combina cu alb (albul merge la absolut orice). Numai bine! (: