| nirvanacartof a întrebat:

Spuneti nume catel (baiat)?

Răspuns Câştigător
| HH_2726 a răspuns:

HotDog,

Felix,
Dexter,
Fabyo, Falfy,
Johnny, Jojo,
Luca, Lucifer, Luckie, Lulu, Lus, Lutzy, Luxor, Luxoriandru, Luyy
Oscar,
Pablino, Pacalici, Paco, Paganini, Pamatuf, Pampilica, Pancho, Panda, Papadie, Papi,
Tzutzu, Tzutzy
Yoyo, Ypi, Yuki, Yuri
Puffy, Max, Cookie, Azorel, Bubico, Bobita, Dino, Denver, Dingo, Frank, Franklin, Rex, Rasfug, Ranger, Ralph, Rambo, Willy, Buddy, Spyke, Terry, Rex, Buster, Taz, Cody, Duke, Jack, Harley, Rusty, Toby, Murphy, Shelby, Sparky, Spot, Oscar!
Sper sa iti gasesti un nume potrivit pentru catelusul tau big grin
Succes :-x

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Hi. :]

Max,
Pax,
Buxy ["u" se citeste "a"],
Nero,
Sparky,
Rex,
Buster,
Duke,
Toby,
Shelby,
Barney,
Oscar,
Toby,
Patrocle. (etc...)
Si multe altele. Lasa-ti imaginatia sa zboare... laughing Analizeaza si comportamentul cainelui si asa ii vei gasi un nume.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Rocky, Snoopy, Miki.

| Ana a răspuns:

Bobita

| xoxxxoooxo a răspuns:

Rex
Max
Azorel

| Roxxi a răspuns:

Zanhdo(asa il cheama si pe cainele meu blushing) Billy, Rocky, Ricky, Arres, Aky, Pufi. Sper ca te-am ajutat intr-un fel... Puuup love struck