| ArianaCdt a întrebat:

Statusuri despre dragoste, fericire sau adolescenti, mai noi si mai specialehappy

3 răspunsuri:
| Bdtd04 a răspuns:

Cuvintele dor, faptele lasa urme.

Nu întotdeauna trebuie să întoarcem pagina, uneori trebuie s-o rupem.

În relaţiile de azi definiţia " pentru totdeauna"
este "până găsesc pe cineva mai bun"!

increderea într-o relatie e ca apa pentru plante. Fara ea, totul moare - repede, dar sigur.

Să iubeşti o persoană nu înseamnă să-i schimbi defactele, ci să întelegi că fară ele nu ar mai fi persoana pe care o iubeşti!

Iubirea nu trebuie sa fie perfecta. Adevarata e de ajuns!

Sarutul este unul din lucrurile dulci care nu ingrasa...

Orice fata isi doreste un baiat care sa ii dovedeasca ca nu toti sunt la fel

Băiatul care plânge pentru o fată. dovedește că o iubește sincer și adevărat!

Asta e tot ce am gasit mai special happy

| ProCprian a răspuns:

Dragostea este singurul joc care se joaca in 2 si ambii castiga.

Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea, dar o poti simti…

Daca pe cer ar fi o stea pentru fiecare minut in care ma gandesc la tine, ar fi lumina mereu

Degeaba esti iubit,. daca nu esti fericit.

Si un site cu cele mai bune :
http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html

:* funda :*?