| Ruxyana a întrebat:

Stau si ascult melodii triste care inainte insemnau ceva special pentru mine...
am o stare de imi vine sa plang...si ii aiurea starea asta...
mor de somn... dar nu pot sa dorm...
ce s afac sa scap de starea asta?
nu faceti misto ca chiar nu am chef de misto...mersi:*:*:X:X!tongue

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Iti sugerez sa iti faci un ceai de tei si sa te linistesti pentru a putea adormi, si prin somn sunt convinsa ca o sa iti revii... eventual dacaq simti nevoia sa plangi... fa-o te vei descarca si apoi sper ca te vei simti mai bine...insa pe seara nu e asa de bine sa plangi. posibilitatea de a te trezi cu o durere de cap maine dimineata este foarte mare.

11 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Incearcă să plângi pentru a te descărca aşa păţesc şi eu şi ascult melodii triste si plâng cât mă ţine big grin laughing
descarcă-te cât poţi
ştii că se spune că oamenii care plâng mult traiesc multhee hee

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Intra pe mess tu esti trista eu am draciirolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

Stiu cum e ca mi se mai intampla si mie, dar incearca sa te linistesti.

| Cryssy a răspuns:

Stiu cum e ca mi se mai intampla si mie. Incearca sa te linistesti.

| Ruxyana explică:

Catalin@, da sunt de dragoste...big grin

| r8driver a răspuns:

Da, melodiile pe care le asculti sunt de dragoste?

Din curiozitate:

| r8driver a răspuns:

Asta era problema, dragoste, dragoste si iar dragoste!

Asta este cea mai mare problema a fetelor an special: cum sa fac, cum sa-i zic...

| g_7133 a răspuns:

Plansul sa stii ca ajuta sa te descarci. Lasa-ti sentimentele sa iasa afara! Fa o baie calda si relaxeaza-te si incearca sa te gandesti la acele momente fericite si care iti aduc un zambet pe buze! Be happy :*

| JesterRO a răspuns:

Tre sa fii independent/a...ca asa e viata, daca as numara motivele, la cat de sensibil sunt eu, as boci in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai patit printzesita, te doare ceva? pune alta muzica de ce trista daca ai starea asta, faci o depresie, schimba muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt trista :(... uite, iti dedic o melodie, o ascultam amandoua, ok? http://www.youtube.com/watch?v=8fW4paX7cDk