| anonim_4396 a întrebat:

Stăzi am avut 4 ore de istorie una după alta și v-am mai spus despre o față care îmi place! Am o nelămurire daca îi pot spune așa și anume:Azi la antepenultima oră eu și cu un prieten eram la geam ne uitam la mașini! Și fata era în bancă, iar noi eram lângă banca ei, am observat că s-a uitat la mine puțin. și apoi a dispărut... Nu știu unde...Și când m-am uitat ce credeți? Era la mine în bancă! Ce înseamnă asta că nu înțeleg, nu a mai făcut acest lucru până acum și mai este ceva am surprins o de 2 ori că s-a jucat cu părul Și că mă privește uneori cu coada ochiului

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Cred că te place.

| KJF a răspuns:

Posibil da, posibil nu. Vorbeste cu ea si vei afla sau acordai gesturi de atentie... daca o sa iti rs înseamnă ca te place, daca nu înseamnă ca nu.