| ovidw a întrebat:

Stiati ca daca intr-un interval de 6 ore uitandu-te din 6 in 6 min in oglinda va duce ca a doua zi sa ti se indeplineasca cea mai arzatoare dorinta a ta.Stiu ca nu ma credeti dar, nici eu nu credeam, si uite ca am luat bacu fara sa invat.Asta mia ziso bunica care a auzito de la matusea ei care se ocupa cu chesti din astea(necurate). Nu o garantez dar la mine a mers si mi se pare un miracol!(incercati doar daca vreti si aveti timp)

2 răspunsuri:
| KefDeKef a răspuns:

De ce nu cred?

| Andreea2589 a răspuns:

Woow, chiar merge! Si eu stiam de chestia asta si am facut-o acum cateva zile... Incercati cu mare increderebatting eyelashes. Orice dorinta (realista) ti se va indeplinilove struck!