| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva ce inseamna expresia" mica, mica, da' ridica >: " laughing < mersi >

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Pai din ceea ce inteleg eu asi putea sa-ti explic, ca o furnica, furnica este mica dar ridica greutati mult mai grele ca ea. Asta am inteles, nu stiu, poate te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Adicaa ...esti mica [de statura spre exemplu] da' "te descurci si la inaltime" laughing sa zic asa... nu stiu cum sa ma exprim altfel big grin

| s8tan a răspuns:

laughing) In primul rand trebuie sa specifici daca are tenta sexuala. daca da, atunci noi barbatii (poate nu toti) o folosim atunci cand o domnisoara este mica de statura dar foarte SEXY. Astfel in ciuda faptului ca dsoara este mica, ne excita, tongue "ridica", provoaca o erectie. Daca nu are tenta sexuala, altfel nu stiu ce inseamna laughing))

| Vasilica_Dascalu_1982 a răspuns:

Mica si puternica )))))