| julia_2276 a întrebat:

Stie careva cum se primesc bani pe poptropica am contul de vreo 3 saptamani si am primit doar 75 credite in ziua cand am dat save la contul meu si mi-am pus numele fundita cine raspunde primul sau prima!

Răspuns Câştigător
| Kitty654 a răspuns:

Trebuie sa mergi pe diferite insule.Pe fiecare insula oamenii au probleme si trebuie sa ii ajuti, dupa ce i-ai ajutat vei primi medalia insulei si 100de credite.

P.S. Daca nu te descurci singura exista pe youtube vidoclipuri unde arata ce sa faci. (Cel mai bine e sa incepi cu "Early Poptropica " ) E pentru incepatori. Bafta happy

1 răspuns:
| LanaDelReyFan a răspuns:

Fiecare insula are cate-o misiune si daca o rezolvi vei primi medalionul si 50 credite daca nu reusesti cauta pe you tube misiuniliehappy