| ThePinkPanther a întrebat:

Stie cineva cand apare cartea Albastru de safir de Kerstin Gier? Este al doilea volum al trilogiei Culorile dragostei. Fundita!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Din pacate nu se stie cand o sa apara.Este posibil sa fie vorba de o perioada intre 6 luni si 1 an intre volume pentru ca editura urmareste evolutia vanzarilor si abia apoi continua publicarea seriei.

| ThePinkPanther explică:

Pacat... Prima carte a fost asa frumoasa ca nu am lasat'o din mana pana cand nu am terminat'o. Asa ca in cateva ore deja cautam pe net urmatorul volum pentru ca nu mai aveam ce citi