| tudor577 a întrebat:

Stie cineva cand se da examenul de corigenta la matematica la liceul teoretic Alexandru Marghiloman (Buzau)?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îl susții în perioada 1-5 septembrie 2014.
http://cnaob.org/docs/1314/corigente.pdf

Examenul de corigență îl vei da atât scris, cât și oral. Trebuie să obții minim nota 5 (cinci), la ambele. Apoi, se va calcula o medie între cele două note, care va fi trecută în catalog.
Te-aș sfătui să dai un telefon la secretariatul școlii, ori să te duci până la școală, ca să afli, cu exactitate, când s-au programat. Profesorul a informat secretariatul.
În mod sigur, perioada corigențelor s-a afișat la avizierul școlii. Succes!