| Miruna_3259 a întrebat:

Stie cineva care este id-ul lui Miley Cyrus sau hi5 ei real? Sau la alte vedete! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Si inca ceva happy am vazut sute de mii de HI5-uri de genul Miley Cyrus Personal sau etc. Sau id-uri in genul asta. Iar voi cadeti mereu in capcana si credeti ca e adevarata Miley laughing Deci... daca ar avea un ID personal (prieteni si familie ) sau HI5, in niciun caz nu v-ar da voua accept! Cu nicio exceptie. Pentru voi are youtube facebook si altele ...nu va mai obositi atatwinking pune mana pe carte.

234 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu crezi ca, daca Miley ar avea intr-adevar un ID sau HI5, toata lumea l-ar sti? Si nu ar mai exista atatea fakeuri si nedumeriri mereu? Daca ar avea, toti ati fi fericiti, dar ea nu are asa ceva, de aceea gasesti peste tot numai prosti care inventeaza id-uri si se dau vedete ...incearca si tu pe siteul oficial al vedetelor! De exemplu mileycyrus.com sau mileyworld.com ...scrie acolo cum ca Miley ar avea ID sau HI5?!? NU. Asta PT CA NU ARE!

| thegreatgatsby a răspuns:

@Anonim happy

| Bianca_3626 a răspuns:

Id lu miley cryus e d.hope52 stiu sg ca e real mi-a dat web

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Miley_cyrus_loveguta_and_salam

| Oana4340 a răspuns:

Nu are, nu va mai amagiti atata, atatea ganduri, vise da nimic! Nu are, a fost una in care credeam orbeste, milez.miley_hope@yahoo.com da mi-am dat seama ca nu e ea atunci cand mi-a dat webu si a pus un posterlaughing. Si de atunci nu am mai crezut in asa proaste!

| Simonyka a răspuns:

Http://xomiley.hi5.com cred ca ar fi hi5`ul ei

| InnocentKid91 a răspuns:

Miley_cyrus.crazy e id ei, am vazut-o pe web.

| IIIx333III a răspuns:

Buna.

Id lui Miley este mylezz_c.yrus

Nu mai crede alte id care nu au nici o legatura cu ea, ea este o fata serioasa, cu un id serios cu tenta de traznit.

Iar, daca vrei si @deget.net : este www.MileyCyrusMee.deget.net

| FloriiDirectioner a răspuns:

Miley cyrus are id dar nu are timp sa stea pe internet ca noi ceilalti are o cariera si in plus si ea e si studenta are atatea concerte si daca ar avea nu l-ar posta pe internet sunt atatea id cu miley incat iti dai seama deja ca sunt niste fanii obsedati atunci voi ceilalti nu mai aburiti fata ca exista are dareste personal poate doar prieteni ei de inredere il au sau poate nici ei

| ioanateo a răspuns:

Miley_cyrus1987@yahoo.com crede-ma este bun! mi-a dat accept! vezi macar incearca plzz! fundoi? puppy dog eyes

| ioanateo a răspuns:

Scz! nu era miley_cyrus1987 ca ea era cineva de fapt e miley_cyrus213453 plzz fundoi?puppy dog eyes

| ioanateo a răspuns:

Si inca ceva am vazut sute de mii de HI5-uri de genul Miley Cyrus Personal sau etc. Sau id-uri in genul asta. Iar voi cadeti mereu in capcana si credeti ca e adevarata Miley Deci... daca ar avea un ID personal (prieteni si familie ) sau HI5, in niciun caz nu v-ar da voua accept! Cu nicio exceptie. Pentru voi are youtube facebook si altele ...nu va mai obositi atat pune mana pe carte.
si celelalte rasp sunt false, deci, crede-ma si nu t mai obosi cu id-urile vedetelor. deci cei de la U. S. A nu au yahoo.messenger au altceva cam de genul rocketmail sau ceva de genul astaa! plzz da-mi funda!puppy dog eyes

| Elle_4308 a răspuns:

Http://itsMiley.hi5.com Cred ca este h5 ei real, id-ul nu vrea sa mi-l dea, spune ca este privat:(Si eu sunt mare fan Miley Cyrus, ESTE CEA MAI TARE!

| KimmyK a răspuns:

Sa va spun ceva...nu stiu sigur daca miley are cu adevarat hi5, dar stiu sigur ca are id.Am la prieteni pe hi5-ul meu o fosta foarte buna prietena de-a lui miley.O cheama Jenny...si are o poza impreuna cu miley pe hi5. Si mi-a povestit ca inainte sa fi implinit miley 16 ani cam asa era o tipa suuuper si era foarte buna prietena cu ea. Dar dupa ce a implinit mai ales 17 ani s-a schimbat total. Mi-a povestit ca nu o mai recunostea si miley si-a facut alti prieteni si jenny de atunci nu mai este prietena cu ea, dar mi-a spus ca se intelegea foarte bine cu ea si era o tipa foarte ok.hee hee

| Fundiツ a răspuns:

Asta este cel adevarat mi-a dat chiar si web-ul ei si vorbeste engleza hannah_montanna_mileylovewinking

| BlondyBlue a răspuns:

Nu are id pe yahoo. poate doar pe hotmailwinking

| ChypS a răspuns:

Hi5 ei real este asta http://miley9raycyrus.hi5.com

| Criss1105 a răspuns:

Oke in primul rand nu cred ca vedetele au timpul necesar sau cheful necesar sa stea toata ziua pe hi5 sau messenger asa ca nu te mai obosi sa pui intrebari dintrasteawinking

| MaRyUkK a răspuns:

Stiu a lui selena si demi jurr ca e cel real mi-au dat web. A lui Demi e demi_lovato_lovely si a lui Selena selena_gomez_wonder. Funda PLZ

| rlk1234_3713 a răspuns:

laughingomg ce intrebarelaughing

| rlk1234_3713 a răspuns:

Hai frate, poate ca miley are un id dar nu sta sa vb cu toata lumea nu crezi? in plus cand crezi ca are timp, ea mereu are concerte, filmari, si o urmaresc meureu paparazii.si Omg nu ii inteleg pe copii astia care sunt disperati dupa ea. e o drogata.pacat de ea ca e frumoasa si canta frumos ca isi distruge viata.OMG...ce intrebari pui. nu iti dai seama ca toate id-urile alea de mai jos sunt false. ce pacalealalaughing)

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Ma toti zic ca i-a dat web si alte prostii crezi ca ea near da acc nu mai cade in capcane ca si eu pot sa imi fac un id de ex:miley_miley si imi pun o poza cu ia vb in engleza si gtalaughing

| rZv995 a răspuns:

"broidgaf" Are dreptate!

| anamaria979 a răspuns:

ID-ul ei real este hope_destiny2002 dar vezi ca intra foarte foarte rar dar cand intra spune-i sa-ti dea web si o sa-ti dea mie mi-a dat aca nu ma crezi convingete...

| OnTheTop a răspuns:

Eu am id-ul ei adevarat.
Id-ul ei este: miley_hannah18
Hi5-ul ei este: www.xomiley.hi5.com
Facebook-ul ei este: www.facebook.com/MileyCyrus
Twitter-ul ei: www.twitter.com/WeLoveMiley
Netlogul ei: http://en.netlog.com/L4DY_CYRUS

Sper ca te-a ajutat
Pa! pa!

| OnTheTop a răspuns:

Id-ul lui Miley este: miley_hannah18

| selenaxXxgomez a răspuns:

Idiul ei e
miley_c28@ymail.com
dar sa stii ca exista o gramada de aidiuri false

| julia_6595 a răspuns:

Eu zic sa nu mai pui intrebari din astea pentru ca nimeni nu stie, sunt multi fani care se dau drept Miley Cyrus.Deci nu ai sa-l gasesti oricum. Daca vrei sa te intalnesti cu ea poti sa te duci in U. S. A. California Los angeles...nu dau mai multe detalii.tonguebig grin daca vrei da add iuly_avril12