| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cate episoade are serialul Triunghiul Iubirii si ce fel de final va avea?

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Are 300 de episoade si totul se termina cu bine ca daca se termina cu bine nu mai faceu serialul kiss

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are 469 uitate pe wikipediaa.sad in india s-a terminat in septembriee si daca nu ma crezi scrie pe net choti bahu final episod si iti da si vezi ca are radhika o sora geamnaa.si scrie 469 final ...si se termina.vishaka e impacata cu toti sora geamanaa.shantanu traieste e la inchisoare baba e suspicoasa. l-am vazut. e fainn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu sigur cate episoade va avea. dar stiu cum se va termina.Dev e isi aminteste ca radika e sotia lui si nu kanika. apoi se casatoresc din nou dev si radika...si dupa ramane radika insarcinata cu dev.intre timp apare tatal adevarat al radikai, si sora radikai geamana. apoi sora radikai se casatoreste ca vivek.si totul se termina cu bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu asa auzise-m ca serialul Triunghiul cercului va tine 4 episoade de treinig si restul peste serialul tanar si nelinistit( nemuritorul) Dev este tzigan de teleorman. iar femeia lui aia mica si rotunda este fata lui ciomu.omu de baza a celor care va pune acoperish argintiu pe palatele vostre de 34 de camere.acesti oamneni au acceptat sa joace`n aces film pentru a sta la caldura si sanu`i ploua acum pe vreme de toamna.va multumesc.aceest serial bate filmul tanar si negolanos.sau ne linistit.cred ca 1 arianta este gresita da mi-e lene sa o sterg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca are app 260 ce ep iar dev va fi din nou cu radika si vor avea o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se termina cu bine
!
si are 300 de ep.
!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va speriati dar matusa mea din india mi-a spus ca la ei are 700 ep de cate 30 min. la nunta kanicai cu dev dev o salveaza din incendiu pe radika creat de mataram atunci dev isi aminteste totul si o lasa pe kanica si se insoara cu radika a 4 oara. este frumos dar in ultimile ep.nu este frumos, visanka pune pe final un plan diavolic, ii da un somnifer lui dev si se culca cu le iar radika ii vede si ea se arunca in raul gange iar dev incearca sa o salveze dar nu o prinde. radika este prinsa de mataram si vrea sa fie aruncata de pe un munte dar cand dev o gaseste este prins si el sarradica o imousca pe mataram si il salveaza pe dev dar ea cade de pe munte dar impreuna cudev si ei cad de pe o parte si de alta a muntelui si hrisna sta intre ei si asa se termina triunghiul iubirii. dar dupa aceeae va incepeimpreuna pentru totdeauna care nu are decat 10 episoade

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da va avea 91423512512342 episoade

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

238 de ep

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreav sa vad si eu vrmatoarele rpisoade

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

400 din cate am citi pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are un final fericit sora ei geamana se marita cu cumnatul ei