| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce sa fac sa nu m-a emotionez asa de tare.
Cand m-am sarutat prima data imi batea inima foarte tare si imi tremura tot corpul. va rog

Răspuns Câştigător
| Insurgent a răspuns:

Poi incearca sa te gandesti la ceva plakut.sh nu pune prea multa presiune pe lucrul care vrei sa'l faci.gandestete ca nu e atat de greu si cum am mai spus la ceva placuthappy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| virusake a răspuns:

Gandeste-te ca si el e tot un om, si ca nu se intampla nimic. laughing
E doar ceva placut, care te face sa te simti bine, nu sa faci pe tine...

| FabuloasaRO a răspuns:

Emotiile sunt foarte ok! :) Sa simti fluturasi in stomac, sa te emotionezi in diferite momente ale vietii - este absolut normal si ar fi pacat sa incerci sa scapi de emotii.
Daca totusi esti foarte, foarte timorata, inspira si expira cu putere de 10 ori, apoi spune-ti ca totul va fi bine. Cu timpul, vei invata sa te relaxezi chiar si atunci cand esti foarte emotionata.
Raspuns oferit de http://www.fabuloasa.ro/

| Mambojamboo a răspuns:

Eu sigur nu