| justme133 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa gasesc o adresa de email dupa contul de hi5? Adica am gasit hi5ul cuiva si vreau idul lui, dar nu vreau sa i-l cer.Pls help.

6 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Ai putea sa-i trimiti o cerere de prietenie la hi5, daca iti accepta ii ceri si id-ul sau mai bine afli de la cineva sau cere-i-l personal.

| Tot.Eu a răspuns:

Pai nu stiu daca se poate.stiu doar ca se poate sa scrii id'ul cuiva la cautare prieteni si gasesti hi5'ul (doar daca are). insa sa il afli fara sa il intrebi nu cred ca se poate. doar daca iti lasa un comment la o fotografie sau profil.cand iti verifici e'mail si scrie ceva de genu. ulilizatorul *** ti'a trimis un comentariu de fotografie si citesti tot si iti zice si id'ul acolo.:p
:* sper ca ti'am fost de folos :p
poti sa il faci sa iti dea un comment intr'un fel sau altul daca ai nevoie de id :p

| m0nica a răspuns:

Dupa contul de hi5. nu se poate afla o adresa de email. e o chestie de intimitate... daca nu vrei sa i-l ceri. pune un prieten de acelasi gen cu persoana al carui id vrei sa il sti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba se poatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau o adresa de e-mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu caut de mult o adresa de mess a unui baiat pe nume Oni ma puteti ajuta?