| MonsterPasion a întrebat:

Stie cineva cum pot sa-mi fac cont pe Instagram? Multumesc anticipat! happywinking

Răspuns Câştigător
| Mihaelazet8 a răspuns:

Da,trebuie sa ai un telefon cu android ce are internet pe el, descarci instagramul si ulterior iti faci cont! mult succes!happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zice foarte clar acolo ca ai nevoie de un smartphone de pe care sa instalezi aplicatia, pe urma facandu-ti cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de aplicatia Instagram pe telefon, deci daca nu ai smart phone nu poti avea cont pe Instagram, aiurea, nu?

| Dєєa a răspuns:

Trebuie sa ai un telefon cu android!