| Claudiu2895 a întrebat:

Ştie cineva cum se cheamă freza asta, cum pot spune frizeriţei să mă tundă aşa?
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/......0038_n.jpg

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

In poza asta, e doar un ti cu par mai lungut, indreptat cu placa si dat cu gel sau fixativ. Degeaba te tunzi, daca nu il aranjezi zilnic. Ca altfel o sa arati groaznic.Eu te-as spatui spre o alta tunsoare, mai putin pretentioasa si mai usor de ingrijit.

| Lou222 a răspuns:

Deci. Tragi poza la imprimanta si i-o arati frizeritei! Ea sigur stie ce sa faca. Daca cineva spune o tampenia si te tunde urat? Mai bine du-te cu poza la ea. Eu asa am facut.