| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia care la refren suna cam asa
"Hey...(aici nu stiu versurile >:" ). cuz i'll be there to you a-a-a-a--a-a-a-a- know " Si este destul de ritmata.

Scuze, in capul meu stiu cum suna dar nu stiu versurile. Cei care o asculta ar recunoaste-o.
Mersi. fundahappy

Răspuns Câştigător
| AsianKiduu a răspuns:

Dive By - Train? https://www.youtube.com/watch?v=oxqnFJ3lp5k sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| AsianKiduu a răspuns:

N-ai pentru ce. big hug Chiar asta aveam in minte, ca daca nu, nu-mi dadeam seama.laughing