| FoXy a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia din reclama de la prima tv in care danseaza cei de la trasniti din nato http://www.primatv.ro/......narie.html va roog care stiti spuneti-mi si mie:)

23 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Doamne nebuni mai sunt

| BUBULINA a răspuns:

Acolo scrie ca piesa se numeste mami just shake, dar am cautat pe youtube si nu am gasit piesa

| FoXy explică:

Daca stii ceea ce nu cred. dc nu ai zislaughing

| FoXy explică:

Scrie acolo ceva dar nu o gasesc...

| FoXy explică:

Nu am gasit-o paia a lu snoop dogg daca o ai ia id`u: dnd_imi_fugaresc_catzelu si da-mi`o si mie

| wannabe a răspuns:

BlinduBen n-au logica cuvintele tale.eu unu nu inteleg ce vrei sa zici.btw.nu cred ca exista vreo melodie numita asa

Răspuns utilizator avertizat
| ady20hbk a răspuns:

Am cautat-o in prostie dar tot nu o gasesc ...mel intr'adevar se numeste mami just shake it. dar nu se gaseste ...chiar si pe forum la prima zic ca se gaseste extrem de greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just shake scrie la un comentariu ca se numeste melodia dar nu o gasesc pe nicaieri.Si eu o vreau"""!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai ascutatorilor de ce scrie acolo! feriti-va! auzi scrie acolo! nu vreau sa spun ca sa nu va fac de ris!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.megatrax.com/core/songdetails.cfm?songid=502196
Melodia. da-ti acolo la "full mix" in dreapta da-ti pe butonul play

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pana la urma de unde se poate descarca melodia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valutzzza daca faci rost d mel s mi-o trm si mie plzz...crystynho_boss:id:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/Cipry7/2f458a40443cf6 incearca aici k eu am gasit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu mel..., care o are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste Mami just shake it!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu si eu cum se numesc melodiile de la reclama cu concertul de la ac/dc, bob dylan si gary moore.r

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are melodia sa mi-o trimita si mie la id eu_iony.ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum se numeste melodia de la reclama cu prajitura barni?rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt se numeste "Mami just shake it" dar pe net nu o arata.

| mariuca a răspuns:

Mami just shake snoop dogg