| adelinaxoxox8888 a întrebat:

Stie cineva daca serul pentru cresterea parului de la gerovital plant este bun?

Răspuns Câştigător
| miiimiii a răspuns:

Poti incerca dar ca sa fi mai sigura ca obtii rezultate mai bine incerci uleiul de RICIN este mult mai bun ca orice ser din magazin... poti sa iti faci o masca cu ulei de ricin, galbenus si miere o sa vezi rezultate foarte repede si poti sa o faci cam o data pe luna este super am incercat. Sper ca te-am ajutat si in reclamele de la tv sa nu prea ai incredere