| zuziOoO a întrebat:

Stie cineva jocuri ca imvu, dar online?

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Buna! stiu eu cateva:
WeeWorld
Metin2(inclusiv toate)
Sims
Lady popular
Stardoll
Missbimo
Panfu
Pandanda
Ubiworld
Ourworld
4story
LOTRO(Lord of the Rings Online)
Mu online
Aion
Ligue of Legends
Lineage2
WoW (World of worcraft)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stardoll, lady popular.
Jocuri din astea de cumparat si imbracat papusi laughing. Ce v-o place la ele nu stiu...

| Lilllith a răspuns:

Our world
:X

| Cristi_1137 a răspuns:

Daca vrei ceva frumos si interesant, joacate "Angels Online" este cel mai frumos si interesant joc, in acelasi timp vei putea invata, plus ca actiunea dintre jucatori este extraordinara, oricum e online! vei putea socializa cu cine vrei tu big grin

| Cristi_1137 a răspuns:

Daca vrei ceva frumos si interesant, joacate "Angels Online" este cel mai frumos si interesant joc, in acelasi timp vei putea invata, plus ca actiunea dintre jucatori este extraordinara, oricum e online! vei putea socializa cu cine vrei tu big grin funda pls?

| Cristi_1137 a răspuns:

Daca vrei ceva frumos si interesant, joacate "Angels Online" este cel mai frumos si interesant joc, in acelasi timp vei putea invata, plus ca actiunea dintre jucatori este extraordinara, oricum e online! vei putea socializa cu cine vrei tu, funda pls?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ourworld.com da-mi add iuliamiki

| Andrutzikka a răspuns:

Pai.depinde.sunt jocuri nu chiar la fel ca imvu dar online.jocurile sunt: www.stardoll.com sau www.meez.com dar meez-ul nu stiu daca este online.Incearca.Sper ca imi dai fundita

| PopLucian99 a răspuns:

Pai cel mai interesant joc este Vside.