| Dianna_8523 a întrebat:

Stie cineva linkul unde pot descarca Daemon Tools in romana? happy as vrea sa instalez un sims 3 big grin Merci. dau fundita!

5 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

De pe google il iei foarte usor.Gasesti oricehee hee

| hugo a răspuns:

Ai in optiunile de instalare optiunea de-a selecta limba d instalare, iar acolo alegi romana! xcum nu are relevanta limba...sunt doar niste click-uri pe care le apesi ca sa instalezi acel joc!happy bafta

| Dianna_8523 explică:

L-am descarcat si eu si nu-mi merge sad

| Dianna_8523 explică:

Deci am stat aseara aprox 3 ore ca sa instalez jocul happy DUpa ce am stat 7 sa-l descarc laughing Am incercat cred ca 5-6 versiuni de Daemon Tools. si niciuna nu-mi merge sad Ori nu-mi apare Simsul ca imagine ca sa o montez ori imi cere adresa de email si parola(care o primesc pe mail). n-am unde s-o pun.si dau revocare, ca n-am ce face happy Va implor! Ajutati-ma! poate lasati idul de mess ca sa imi explicati mai bine happy Multumesc frumos!