| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste site-uri cu rochite sau incaltaminte : va rog happyhappy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produse/departament-incaltaminte/ Te asigur, sunt foarte bune! Sunt si rochii, chiar foarte multe. Alege din categoriile acelea ce doresti! Funda?

| Lovelyix a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produse/departament-haine-dama/tip-rochie/ acestea sunt rochii. Chiar superbe! Deci de sfatuiesc sa intri si aici.

| Angel_Andra_1998 a răspuns:

Poate gasesti aici: fashion-star; http://www.crownfashion.ro/; www.starshiners.ro; www.polyvore.com; www.bonprix.ro sper sa gasesti,,,, funda?