| sunt_fericita a întrebat:

Stie cineva un site unde as putea sa traduc un cintec din engleza in romana.va rog mult ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Http://translate.google.ro

3 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Translate.google.com - selectezi optiunea engleza (de balta) si iti traduce in romana (de balta).laughing

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Incearca pe google translate, dar nu este 100% corect din punct de vedere gramatical. Poti incerca si cu dictionarul, dar asa e mai greu.

| DeeaPustoaica a răspuns:

Pai stiu un fel de program-web. Traduce in orice limba. Cauta "Google translate"