| Rawrrrr a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un manual de instructiuni online pentru FujiFilm Finepix S3200 in limba romana?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Pare a fi aici http://ro.diplotop.com/......p?/414.php ceva, dar nu am deschis sa vad daca chiar este in romana sau daca o fi tradus cu google translate, si nici nu stiu daca are virusi, incerci daca vrei. poate sa mergi pe la magazinele care vand acest telefon sa intrebi daca nu cumva au si in romana si-i rogi sa te ajute sa te lase sa-i faci o copie sau ceva.