| iStarry a întrebat:

Stie cineva unde se baga codurile la captain claw jocul? happy

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

Da! big grin pai de fapt le scrii pur si simplu in joc, joci si scrii pe tastatura! de exemplu codul mpkfa - este pentru vieti nelimitate, acela ii scrii in timp ce il joci, dai drumul jocului si il scrii pe tastatura, dar fii atent/a trebuie ca sa il scrii corect, daca nu intelegi scrie-mi un mesaj pe TPUwinking > si daca doresti am si codurile big grin < ti le dau prin mess! doar scrie-mi un mesaj! Bafta!