| aurel20 a întrebat:

Stie cineva vreun site de matrimoniale cu multe fete din bz unde as putea sa mi gasesc pe cineva?

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Stai linistit, si incearca sa-ti gasesti fete, "live", fara sa fie nevoie sa o fi cunoscut in prealabil pe net, si indeosebi la.matrimoniale :|
Gandeste-te... ti-ar placea sa ai langa tine o persoana, careia ii place sa se afiseze .sumar imbracata in vazul atator persoane?
Nu esti urat, incearca sa iesi mai mult in lume, prin oras, sociailizeaza...citeste. :)
Dar, in nicun caz, nu te intalni cu o persoana, pe care ai gasit la www.matrimoniale.ro.este chiar ridicol [d. p. m. d. v] sa-ti dai id-ul si poza acolo...

leonardk
| leonardk a răspuns:

Www.sentimente.ro

prfml
| prfml a răspuns:

Incerca pe www.ecupidon.ro, www.simpatie.ro (acesta nu este gratuit) sau poti incerca si pe www.neogen.ro. Sa nu te superi pe @adina, are si ea drepate, chiar daca este un raspuns mai dur. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti disperat! Si nici nu arati rau... ce o fi cu tine? Nu esti in stare sa vorbesti cu o fata? De ce ai nevoie de matrimoniale? Ma tem ca nu iti vei gasi pe acolo jumatatea...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun site matrimonial, este B-dul Balcescu.tragi o raita pana-n Crang si se rezolva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpatie e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred c ai sa gasesti pe cineva acolo dar la mine in cartier e un cicmitir care are un site cu anunturi matrimoniale, GLUMEAM, nu-i pacat de tine?

| adryanno a răspuns:

Eu am cunoscut pe un asemenea site... o mare dragoste...deci incearca. bafta