| bibitza a întrebat:

Stie cineva vreun site sau ceva unde pot traduce si eu un text urgent la latina? dar nu dictionar ca am big grin.multumesc :*

11 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Cauta pe www.google.ro la Unelte Lingvistice, pui textul in latina si il traduce automat in romana, sau invers. Dar ai grija sa citesti apoi textul tradus pentru ca e posibil sa aiba ceva greseli! :) Succes! :)

| Cryss a răspuns:

Pai zi eventual textul sa incercam sa il traducem laughing. Alta solutie chiar nu stiu thinking Sau sa folosesti dictionarul thinking

| Cryss a răspuns:

Da-mi un mesaj cu el si iti traduc cat pot happy.

| bibitza explică:

Eu la unelte lingvistice nu am gasit lb latina... daca nu este pusa si limba latina tongue

| bibitza explică:

Ms frum cryss dar este luung big grinbig grin

| bibitza explică:

Www.translate.google.ro nici aici nu este lb latina trecuta :|

| bibitza explică:

Multumesc frum tuturor care mi-ati rasp la intrebare dar am rezolvat-o :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo stiu... dai p google in dreapta vezi k scrie unelte lincvistice...cv d genu.las k gasesti u...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite incearca daca este pe google.ro scrii simplu translate