| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca a fost mai demult o telenovela pe antena 1 numita Secretul Mariei. Mi-a placut mult acea telenovela si as vrea sa mai urmresc anumite episoade din ea.Cum as putea sa le gasesc ca pe youtube nu sunt. Dau fundita :X.Multumesc

3 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Nu cred ca are cine acele episoade si mie imi placea telenovela sad

| mydreams a răspuns:

Iubesc telenovela aia:X:X:X:X:X:Xnu pierdeam nici un episod, nu imi place de rucsandra dar de maria imi place, vai ce mult imi lipseste, da pe youtube gasesti cate vrei, succes!

| teddszul a răspuns:

Scrie ma pe google numele telenovelei, si dupa nume scrie episoade, si iti apare, trebuie neaparat pe youtube?