| Apy a întrebat:

Stiti ca in ultima vreme cei de la editura Leda au scos carti de buzunar cu cateva reviste printre care si cu Bravo unde au fost volumele Fortele raului absolut. Cartea normala are 448 pagini iar cea de buzunar 336 pagini. Cea de buzunar nu are intreaga actiune? sau de ce? stiu ca e in format mai mic dar asta nu ar insemna sa aiba mai multe pag?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are toata actiunea in ea, iti garantez.Eu le-am citit si pe cele mari si pe cele mici.Nu este nici o diferenta.Doar ca la cele mici scrisul este mai mic.

1 răspuns:
| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

De fapt la cele mici este povestit in mare nu cuvant cu cuvanthappy