| auroraa a întrebat:

Stiti cazuri de moarte de la coca-cola? big grin funda

Răspuns Câştigător
| Veverixxu a răspuns:

Nu! Decat daca cine stie sa bei pan nu mai poti si sa "plesnesti" sau sa mori innecat da nu e chiar asa de periculoasa sa mori de la ea!
Adica eu beau cate 2, 5 l pe zi de colo si nu `am mai muritrolling on the floor

3 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Nuu.adica mneah poate axista vreun om care o murit inecat ca coca-colarolling on the floor

| LeM a răspuns:

Da dar in combinatie cu anumite bomboane happybig grinbig grin

| Andy_2640 a răspuns:

Nuuulaughing doar daca bei in exceslaughing sau da, te ineci sau chestii din astea...