| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva ce semnifica fiecare minut dintr-o ora?
dau funda, nu sunteti obligati sa raspundeti.

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Timpul este doar un concept, creat de catre om, ca mod de calcul pentru perioada in care Luna(sau soarele, parca), inconjoara pamantul, in 365 de zile. Singurul moment care exista, este momentul de ACUM. Tot ce se intampla, se intampla ACUM. Si tot ce urmeaza sa se intample, se intampla TOT ACUM. :)
:D Mai multe detalii, gasesti in cartile lui Neale Donald Walsch. Iti recomand cu incredere cartile lui, in special "Conversatii cu Dumnezeu, vol. 1, 2, 3"
http://www.slideshare.net/......ald-walsch
O zi superba iti doresc, Patricia :)

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

A 60 parte, daca stai sa vezi decate ori se repetă-ntr-o zi inbatranesti rapid.