| LolaCy a întrebat:

Stiti cumva ceva animeuri bune? (in afara de mew mew power, death note, peach girl, hell girl sau high school of the dead-pe care le-am vazut) mersi mult. funda:*

Răspuns Câştigător
| Robert92 a răspuns:

La momentul actual cele mai vizionate sunt Bleach, Naruto, si One Piece.Primele doua sunt ok din punctul meu de vedere, One Piece nu m-am uitat la el nu prea imi place dar asta e doar opinia mea.Nu degeaba e unul din cele mai bune, din cate am inteles partea interesanta incepe mai tarziu dupa vreo 40-50 de episoade.

2 răspunsuri:
| CetateancaTurmentata a răspuns:

Http://aoi-anime-blog.blogspot.com/ - gasesti recomandari amanuntite de animeuri noi, plus dite-ul unde le poti vedea in romana

| KinokoஐKee a răspuns:

Depinde de genurile pe care le preferi:
Horror:Hellsing, D,Gray MAn, Another, Elfen Lied, Blodd+
Romance(ecchi,yaoi,yuri):Sukitte Ii na Yo, Tonari No Kaibutsu-kun, Rosario+Vampire, Ano Natsu de Matteru, Motto to Love Ru, Lovely Complex.
Altele:
Inu x Boku SS
High School DxD
Angel Beats!
Denpa Onna to Seishun Otoko
Kaichou wa Maid-sama
Soul Eater
The World God Only Knows
Kuragehime
Vampire Knight
Zero no Tsukaima
Nana
Moetan
Happiness!
Nanatsuiro Drops
Air
Inuyasha
Shakugan no Shana
11Eyes
Sword Art Online