| bubulina2012 a întrebat:

Stiti cumva creme bune pentru ameliorarea cicatricilor formate? Mai exact am o cicatrice de vara trecuta si arata oribil, nu stiu ce sa ii fac si am auzit ca exista anumite creme. De asemenea am si cicatrici de tipul taieturilor, de care chiar vreau sa scap. Daca stiti cumva si ma puteti ajuta ar fi super. Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nici o crema pentru cicatrici nu e buna dar iti recomand sa te faci cu miere pentru ca mai acopera din ele.

| VerdeLila a răspuns:

Am citit undeva ca pentru ameliorarea cicatricilor, deci nu trec de tot, este buna crema de galbenele si trebuie folosita o perioada buna de timp.