| DyanaLove a întrebat:

Stiti deja ca mie imi place de un baiat pe nume Radu si nu am nici o idee daca ma place. Mereu se uita la mine dar cand ma uit eu la el intoarce capul. Dc face asta?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Ii e rusine de tine poate, mai lasa-l sa se gandeasca la tine fara sa te vada macar 1 saptamana.O zi buna!

3 răspunsuri:
| HotDark a răspuns:

Presupun ca e timid happy

| Diana_7761 a răspuns:

Din timiditate. daca mentine contactul vizual se va crea asa un moment penibil. Doar va uitati unu la altu si nu va vorbiti. E un instinc. nu o lua personal. Asa face cam toata lumea sau doar este el f timid

| iubesc a răspuns:

Timid baiatul