| iStarry a întrebat:

Stiti jocuri in aer liber? adica in afara de v-ati ascunselea, etc vreau ceva inventat de voi pentru vara

2 răspunsuri:
| MilyHarunto a răspuns:

Pai.de exemplu,eu si prietenii mei mergem vara in locul nostru secret(unde este un rau si multa verdeata) si ne uitam la cer,la formele norilor,ne batem cu apa, ne jucam "Intrecerea barcutelor"(cu barcute din hartie), sau intrecerea avioanelor(cu avioane din hartie)!

| Clara20 a răspuns:

Pai iti spun eu: flori fete si baieti; prinselea; adevar sau provocare; ursuletul doarme; prinselea pe culori; mai sunt multe, cred ca e de ajuns... (fundita)