| katty_2007 a întrebat:

Stiti metode naturale si RAPIDE de crestere a sanilor? fara glume va rog.mersi

4 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Exista exercitii pentru muscii pieptului, care vor intari sanii si ii vor face sa para mult mai mari. Exista si unele pastile care activeaza anumiti hormoni ai pubertatii, sau unele solutii pe care le gasesti la farmacie. Dar eu zic sa ai mai multa incredere in tine. Sanii mici sunt cei mai frumosi. Si eu am sanii mici si prietenul meu mi-a zis ca nu i'ar placea de mine daca as avea sanii mari.

| foxi a răspuns:

Toate la timpul lor! nu grabi lucrurile, poate sa-ti dauneze!

| NoName_3728 a răspuns:

Ar fi tinctura de marar, pe care o gasesti in farmacii naturiste.Insa,din cate am inteles, poti sa te ingrasi de la ea.
E posibil ca si consumul de marar sa ajute.

| katty_2007 explică:

Am 17 ani.si problema nu ar fi daca as avea cat de cat micuti dar la varsta mea sa am 78 la bust este extraordinar de putin.