| darksyddd a întrebat:

Stiti niste jocuri romanesti. nu conteaza ce gen, sau daca nu stiti romanesti, spuneti-mi jocuri gen metin2, runes of magic, sau lineage 2 ori aion... ceva genul lor... (dar sa nu fie 4story).

4 răspunsuri:
| sweet4ngel a răspuns:

Atlantica

| edy79 a răspuns:

De ce nu 4Story, este mai avansat de cat porcaria de metin? in toate jocurile care nu leai spus este 4Story, ca altul nu mai exista, esti prost, fara suparare

| ellesy a răspuns:

League of Legends happy

| Lady1993 a răspuns:

Metin pvm-pvp http://www.mt2ultimate.ro/ o sa va placa cu siguranta bnou aparut pe piata 2011