| madalicious a întrebat:

Stiti o scoala de dans in Galati? Daca da care? Si ce pret are pe luna? Ca vreau sa ma inscriu si eu pentru a invata si alte tipuri de dansuri nu numai moderne sau de pe net.

Multumesc celor ce raspund.

P. S. Dau fundita.happy

Răspuns Câştigător
| kukubau a răspuns:

Am intrebat pe cineva si din cate am inteles mi-a spus ca un pachet de 5 sedinte a cate 2 ore costa cam cca 3 mil parca, in Galati insa habar n-am de preturi cu toate ca's galatean :))>Scoala de dans La Rosa Negra Galati-Braila si in link-ul de jos
http://www.dancesport.ro/cluburi_lst.php?judet=Galat, la cucaracha. la cucaracha :))) succes :P

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dans sportiv la grupul "Acanta"... 60 lei\luna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salsa, bachata, cha-cha- La Rosa Negra