| ViVi a întrebat:

Stiti un antivirus bun si de unde l-as putea downloada?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui... Conform unui top pe care il vazusem, cel mai bun antivirus pe 2009 a iesit bitdefender. Atat bitdefender cat si nod32, kaspersky, avg trebuie platite sa-ti functioneze bine.
Iti recomand un antivirus free. Incearca fie avast, fie avira. Le gasesti pe site-urile oficiale:
www.avast.com
www.avira.com

11 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

McAfee internet security suite
dar e cam scump (pentru 1 an 50 €)
intra pe mcafee.com si ai sa gasesti mai multe detalii!

| Cryssy a răspuns:

Toate antivirusurile downloadate de pe net, care sunt gratis nu sunt bune de nimic.

| ing. a răspuns:

Buna.:-*. Eu folosesc ESET NOD32 Antivirus si sunt multumita.Nu am probleme cu laptopul;).

http://www.eset.ro/download/index.php

Pupici:-*

| pepe a răspuns:

Bit Defender Free Edition v10
http://www.bitdefender.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic deoarece si eu caut unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma incearca avira 9, www.avira.com sau ...ro, incearca si vei fi mai mult ca sigur multumit daca mai bagi si zonealarm friware free sunt amindoua si nu trebuie setate finca vin de baza bine puse! AScultama si vei vedea sigur nu vei fi dezamagit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEL MAI bun anti virus este pc tools

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si avast antivirus este bun