| Chocolate a întrebat:

Stiti un site unde pot citi Legendele Olimpului online? nu rezumat...intregstraight face
help pleaseeeee.big grin

34 răspunsuri:
| Chocolate explică:

Pentru ca nu am cartile...si in librarie sunt scumpewaiting

| vilmaristul a răspuns:

De ce online?
nu mai comod citesti o carte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site intedari si raspunsuri despre legendele olimpului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau rezumat ca am un prof care vrea sa il citim in 5 zile si nu pot ca am si teza deci
care mi-l da si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

va rog poate sa ma ajute cineva unde pot gasi un site unde pot gasi rezumatul pe capitole al legendele olimpului - eroii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scri legendele olimpului tot si il gasesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe www.scribd.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu!
www.didactic.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa gasesc rezumat la un capitol din legendele olimpului zeii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.scribd.com/......Vol-1-Zeii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.scribd.com/......Vol-1-Zeii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.scribd.com/......ndru-Mitru si http://www.scribd.com/......ndru-Mitru sa imi spui daca merge :DD:D:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar rezumate legendele olimpului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar unde pot gasi un rezumat calumea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dddddddddddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooccccccccccccccc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mie imi trebuie un rezumat dar nu gasaesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti Cumpara cartile de la Anticariat cu un pret modic happy incearca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I no help

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia de la biblioteca?//

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Net sau pe google big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz dar e numai vol 1 :D : http://www.scribd.com/......ndru-Mitru

| DyDyEu a răspuns:

Http://www.scribd.com/......Vol-1-Zeii

http://www.scribd.com/......ol-2-Eroii
Este cam lung.Pana si rezumatele sunt lungi.Pentru mine este acelasi lucru daca citesc pe internet sau in carti, ori rezumate.Succes si sa stii ca poti imprumuta aceste carti de la biblioteci sau poti incerca la librarii unde ai acordul sa citesti(acolo te sfatuiesc sa citesti repede pentru ca daca stai prea mult ori te dau ei afara ori te pun sa cumperi cartea;) ). fundita?:D

| Sara_4496 a răspuns:

Mmmmmmmmda. poti asa pe ent sau de la biblioteca
big grin