| andrauta a întrebat:

Stiti unde pot gasi teste de genu: Like! Test de personalitate tibetan
♥Nu te grabi cu acest test si vei fi uimit.
♥Dalai Lama sugereaza sa-l citesti ca sa vezi daca functioneaza si la tine.
♥Doar 4 întrebari si raspunsurile te vor surprinde.
♥Fii sincer si nu trisa uitându-te dupa raspunsuri.

Mintea este ca o parasuta, merge mai bine atunci când e deschisa.
Este amuzant dar trebuie sa urmaresti instructiunile cu atentie.
♥Nu trisa.

♥Pune-ti o dorinta inainte sa începi testul!

♥Raspunde la întrebari pe parcurs. Sunt doar 4 întrebari si daca le
vezi pe toate pâna sa termini nu vei avea rezultate sincere.

♥Nu te uita în fata. Ia un creion si o foaie de hârtie si scrie-ti raspunsurile pe parcurs.

♥Vei avea nevoie de ele la sfârsit. Acesta este un chestionar sincer care îti va spune adevarul despre tine însati.
Da raspunsuri pentru fiecare obiect în parte.
Primul lucru care îti vine în minte este de obicei cel mai bun raspuns.
♥Tine minte nimeni nu vede asta în afara de tine.

♥1. Pune urmatoarele animale în ordinea preferintelor tale: Vaca, tigru, oaie, cal, purcel.
♥2. Scrie câte un cuvânt care le descrie pe fiecare dintre urmatoarele: Câine, pisica, soarece, cafea, mare.

♥3. Gândeste-te la cineva pe cineva pe care stii foarte bine si care de
asemenea te stie, pe care-l poti lega de urmatoarele culori
Nu repeta raspunsul de 2 ori.
Numeste o singura persoana pentru fiecare culoare: Galben, Oranj, Rosu, Alb, Verde.
♥ 4. În cele din urma scrie numarul tau preferat si ziua preferata a saptamânii.

Fii sigur ca raspunsurile tale reflecta ceea ce vrei cu adevarat
Uita-te la interpretarile de mai jos:
Dar înainte de a continua, REPETA-ti dorinta.

RASPUNSURILE sunt mai jos:
♥Aceasta defineste prioritatile tale în viata.
Vaca simbolizeaza CARIERA.
Tigrul simbolizeaza MÂNDRIA.
Oaia simbolizeaza IUBIREA.
Calul simbolizeaza FAMILIA.
Porcul simbolizeaza BANII.

♥Descrierea câinelui implica propria ta personalitate.
Descrierea pisicii implica personalitatea partenerului.
Descrierea soarecelui releva personalitatea dusmanilor tai.
Descrierea cafelei este modul în care vezi tu sexul.
Descrierea mării implica propria ta viata.

♥Galben: O persoana pe care nu o vei uita niciodata.
Oranj: O persoana considerata prieten adevarat.
Rosu: Cineva pe care iubesti cu adevarat.
Alb: Sufletul tau geaman.
Verde: O persoana de care-ti vei aminti tot restul vietii tale.

♥Si in final distribuie acest mesaj la un numar de persoane egal cu
numarul tau preferat si dorinta ti se va împlini în ziua preferata. sau unde pot gasi, dau funditapuppy dog eyes:*.

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=teste+de+personalitate+tibetan

| ExpertInLove a răspuns:

Nu stiu de jenu dar stiu de ex: care este numele tau in italiana,chineza,japoneza arabeasca, de zeita, din mitologie; el este alesul, care e arma ta de seductie; etc. intra pe Kudika-fell sexy la sectiunea quiz sunt foarta interesante!