| demongurl a întrebat:

Stiti vreo discoteca prin Bucuresti, unde pot intra si minori(16-17 ani) mai ieftin(pana in 30 lei)?

3 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Stiu ca e un boua dar nu stiu pe unde e dar si tu acum cum nu poti intra la discoteca? a intrat la bambu o prietena de-a mea si are14 ani tocuri 14-15 cm machiaj mai striden rocita mai provocatoare si iti garantez ca intri si al vip asa fac toate fetele care vor la disco ca sa para mai mari e simplu

| teiube a răspuns:

Turabo era o discoteca unde pute intra si minori dar sa fim serisi daca te aranjezi un pic cum am mai scris poti merge si la alea de vip

| AdamJensen a răspuns:

Eu am 11 ani si am intrat la bamboo si in club