| Anonimă0201 a întrebat:

Ştiţi vreo idee pentru proba surpriză pentru Balul bobocilor? Să fie ceva trăznet, amuzant etc

2 răspunsuri:
| GYGYLATINO a răspuns:

Incearca sa dansezi cu ceva legat la ochii sau daca e incearca sa jonglezi legat la ochii cu portocale rosi mere dar mare grija sa nu iti cada rosile ca s-ar putea sa patezi pe cineva cu zeama))))

| BPAndrei a răspuns:

Incearca asta: dansul cu portocala/balonul (simplu, cuplurile trebuie sa danseze cat mai mult avand intre ei doar fructul/balonul, cel mai bine pozitionat in dreptul fruntii)