| anonim_4396 a întrebat:

Stiu 2 baieti care plac aceeasi fata dar se uita in ora numai la mine unul sta chiar in dreapta mea iar celalalt este celalalt capat al clasei si se uita la mine toate ora dar amandoi spun ca plac alta fata[cum am zis amandoi plac aceeasi fata]voi ce credeti? funda[si mie imi place de amandoi]

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Atunci poate te plac şi pe tine, dar se ascund, sub pretextul că plac o altă fată. Dar nu cred că e sigur dacă se uită cchiar la tine. Poate că se uită, din întâmplare, altundeva.
Dacă se mai uită, zâmbeşte-le, şi dacă e adevărat, îţi vor zâmbi şi ei.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

laughingesti cam perversa[-x[glm]
pai da eu as zice ca te plac, si zic ca le plac de alta poate pentru ca zic ca nu au sanse cu tine sau cesti.tu vb cu ei si poate iese cevasmuglove struckpup

| DenisejUSTmE a răspuns:

Poate ca lor chiar le place de tine si se ascund de teama sau de ceva.Sau poate se uita la altcineva care este in dreptul tau, pe acolo.Intreaba-i si vezi ce raspund,

Bafta!

| Alexander123 a răspuns:

Intreaba-i daca te plac pe tine sau fata aia... si intreaba-i de ce se uita la tine in timpul orei.