| Totdddd a întrebat:

Stiu ca am vazut un film despre care era vorba de un criminal care face crimele dintr-o carte(cred, am vazut cateva secvente cand eram mai mic si nu mai tin minte si as vrea sa-l vad acum). Alte secvente erau: a pus un tip cu mana pe sina de tren iar o femeie a legato de o teapa dupa care ataiato si a venit sobolani peste ea.Imi puteti spune despre c film e vorbabig grin?

1 răspuns:
| hardy123 a răspuns:

Eu stiam ca m-am uitat la el dar nu mai stiu cum se cheama stiu ceva ca incepea cu number...cred ca number 4 sau number 7 nu stiu cum se numea... funda?